KULLANIM KOŞULLARI

Lütfen, Sweet Web Tasarım Ajansı'nın web sitesini kullanmadan önce aşağıdaki kullanım koşullarını dikkatlice okuyun.

  1. Kabul Edilen Kullanım Şartları

Sweet Web Tasarım Ajansı'nın web sitesini kullanarak, aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz. Bu koşullar, web sitesi üzerinden bilgi almak veya hizmetlerimizden yararlanmak amacıyla bu siteyi kullanan tüm kullanıcıları kapsar.

  1. Hizmet ve İçerik Değişiklikleri

Sweet Web Tasarım Ajansı, web sitesindeki hizmetleri, içerikleri veya kullanım koşullarını önceden bildirim yapmaksızın değiştirme veya güncelleme hakkını saklı tutar. Değişiklikler web sitesinde yayınlandığı anda yürürlüğe girecek şekilde olacaktır.

  1. Telif Hakkı ve Mülkiyet Hakları

Web sitemizde yer alan tüm içerik, tasarım, yazılım, metin ve grafikler Sweet Web Tasarım Ajansı'na aittir ve telif hakları ve diğer mülkiyet haklarıyla korunmaktadır. İzin almadan kopyalama veya dağıtma gibi eylemler yasaktır.

  1. Bağlantılar

Sweet Web Tasarım Ajansı, üçüncü taraf web sitelerine yönlendiren bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar sadece kullanıcıya referans sağlamak içindir ve bağlantıdaki içeriklerden sorumlu değildir.

  1. Gizlilik Politikası

Web sitemizin gizlilik politikasını inceleyerek, bilgi toplama ve kullanma yöntemlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

  1. İletişim

Herhangi bir soru, öneri veya şikayetiniz için lütfen bizimle iletişime geçin. İletişim bilgilerimizi web sitemizden bulabilirsiniz.

Whatsapp Satış Ve Destek Ekibimiz ile iletişime geçin